תשמעו סיפור:

לפני אלף זמן, בעיירה מרוחקת יותר מהרגיל, התעורר לו זַלְמָן מַשִׁיחַ עם מחשבה משונה:
עליי להביא בשורה לעולם!
הוא חש כי עליו לקום ולעשות מעשה, משהו שישנה את העולם ולא ישאיר אותו כשהיה.
בכוחות לא רגילים לשעת בוקר זו, הוא נעל את מגפיו מלאי הבוץ, פתח את דלת הצריף הרעוע והחל ללכת אל מעבה היער. לפתע הוא שמע קולות, אך לא מתוך היער כבשאר העלילות, אלא מתוך ראשו. והקולות מפצירים בו:
"זלמן, חדל! שוב לאחוריך והמשך בשגרת חייך הדלים".
אך זלמן שלנו, אין הוא חלש אופי כשאר האנשים שגרים בצריף רעוע ביער דמיוני, הו לא. במחי יד הוא ביטל את קולות אלו ולא שת ליבו אליהם. כך, בנחרצות השמורה לגיבורי סיפורים קצרים, הוא המשיך לצעוד בתוככי הסבך. "חייב אני. זוהי שליחותי. היא מוכרחת לקרות ויפה שעה אחת קודם". ומגפיו מובילים אותו אל עבר השליחות המתחבאת בדרך המיוערת.

כמה שהעולם התקדם, עדיין לכולנו יש קולות בראש (ואם יש יותר מדי כאלה, כדאי לנסות טיפול…) שמנסים למנוע בעדנו לעשות צעד לא שגרתי. זו מערכת הגנה טבעית, שנועדה לשמור עלינו מפני סכנות. אבל אם העולם החדש משתנה ללא הרף, אז למה שאנחנו נשאר באותו מקום?

העולם החדש לא שונה הרבה מהיער אליו צעד זַלְמָן מַשִׁיחַ. הוא מלא באפלה של בירוקרטיות, בסבך ההתמודדות עם לקוחות מצד אחד, ועם ניהול העסק מן הצד השני. תוסיפו לכך את התחרות המתמדת בה כל עסק נמצא בין מתחרים מקומיים ובין לאומיים.

אז כדי לעזור לך, אנחנו כאן.

אז מה תכלס אנחנו עושים?

טוויסט שירותי תוכן מספקים שירותי אסטרטגיה ושיווק.

אם יש לך את האומץ להתחיל דרך חדשה, דרך שתשאיר חותם אישי שלך לכל אדם שיקרה בדרכך, אז מברוכּ! אנחנו כאן כדי לעזור לזה לקרות ולצמוח בצורה חיובית.

הדרך שהתחלת, הלוואי שלא תסתיים אף פעם 😊

%d בלוגרים אהבו את זה: